top of page

so 24. 2.

|

Doksy

Výlet do kamenné jeskyně

Harmonizace, setkání se spřízněnými dušemi a s kamennými zářiči u Petry Honzíkové, která nás přivítá ve své kamenné jeskyni. Budete mít možnost si pobýt v pyramidě. Na závěr se uzemníme v přírodě na silném energetickém místě.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Výlet do kamenné jeskyně
Výlet do kamenné jeskyně

Čas a místo

24. 2. 2024 13:00 – 17:00

Doksy, 273 64 Doksy-Doksy u Kladna, Česko

Guests

O události

Navštívíme už po několikáté společně moji kolegyni, která se věnuje komunikací s kamennými bytostmi a terapiemi na silových místech naší vlasti. 

I samotné pobytí u ní a s Petrou v hlubokém zpomalení a moudrosti, je léčivé, harmonizující, obohacující a otevírající vědomí.

Budeme mít možnost si zakoupit např. křišťál, záhnědu, růženín, obsidián nebo dračí vejce, posedět v pyramidě a pak se uzemnit na silovém energetickém místě v přírodě.

Využijte tento výlet k harmonizaci, setkání se spřízněnými dušemi a případně kdo bude toužit, tak k nákupu drahých energetických kamenných zářičů u Petry Honzíkové, která nás provede po své kamenné jeskyni.

Nacítíte si bytosti z této říše, můžete si některé i zakoupit a odvézt domů.

Budete mít možnost se harmonizovat v pyramidě.

Na závěr se uzemníme v přírodě na silném energetickém místě.

Podrobnosti u Veroniky na tel č. 774536221, stačí napsat sms a dotaz, já se vám co nejdříve ozvu.

Dobrovolný příspěvek 350 Kč pro kamennou jeskyni obsahuje malé občerstvení a provedení s výkladem o kamenných bytostech i silovému místu a možnost harmonizace v pyramidě.

Cestu zorganizujeme společně v co nejméně vozidlech.

Sdílet událost

bottom of page