top of page

pá 25. 9.

|

Místečko inspirace

Zdravá hormonální soustava

Povídání o hormonech a možných řešeních ( i podpůrných k medikaci ) pomocí přírodních preparátů z úst a zkušeností vlastních i klientů Verunky Peškové, Poradce pro ZDRAVÍ.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Zdravá hormonální soustava
Zdravá hormonální soustava

Čas a místo

25. 9. 2020 18:00 – 20:00

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

Každý z nás, ať jsme žena či muž, toužíme po HARMONII……harmonii našeho těla, díky níž se můžeme radovat z plného zdraví, ale také toužíme po harmonických vztazích.  

Z pohledu Tradiční čínské medicíny vše souvisí se vším. To v jakém stavu jsou naše orgány má vliv i na naše emoce a naopak emoce, mají vliv na naše zdraví. Můžou je ovlivňovat vnější okolnosti, ale také naše HORMONÁLNÍ soustava. Byť jí věnujeme málo pozornosti a péče, pro lidský organismus je velmi důležitá a nepostradatelná. Má na starosti tolik důležitých dějů v našem těle. 

Hormony, které produkuje, regulují tělesný růst a vývoj, libido a rozmnožování, metabolismus a náladu. Takové narušení hormonální rovnováhy může být základem velkého počtu zdravotních potíží od podrážděnosti, nespavosti anebo chuti neustále spát přes zhoršení trávení a únavu až po nárůst hmotnosti.  

V naší moderní civilizaci např. narůstá počet lidí s onemocněním štítné žlázy. Mezi projevy jejího oslabení patří různé výkyvy nálad, potíže s váhou, nedostatek energie a mnoho dalších. Řešení západní medicíny se nedá nazvat řešením, jako spíše tlumením příznaků.  

Naše tělo nám dává najevo, že orgány jsou oslabené a je třeba jim pomoci a znovu uvést do stavu harmonie, ale s léky je tomu bohužel naopak. Potíže s funkcí štítné žlázy mě provázeli třináct let a dlouholeté užívání léků mě přesvědčilo o tom, že tudy cesta nevede, protože mému zdraví nijak neprospívali. Pomoc a trvalé řešení jsem našla, až díky bylinkám a znalostem Tradiční čínské medicíny, která na vše nahlíží komplexně. Nic neseparuje, protože si je vědoma toho, jak je v našem těle vše provázané a propojené. Panují zde energie, které na sebe navazují a vzájemně na sebe působí synergicky, to samozřejmě platí v případě, že vše funguje tak jak má.  

A my si společně popovídáme o hormonální soustavě z pohledu Tradiční čínské medicíny a pěti elementů. Blíže si představíme orgány této soustavy jako je např. štítná žláza, příštítná tělíska nadledvinky, a nebo pohlavní orgány. Řekneme si vzájemné souvislosti, které mezi orgány hormonální soustavy panují. Budeme se věnovat tomu, jak vzniklé zdravotní potíže lze vyřešit s pomocí bylinných doplňků stravy od české firmy OKG, jejichž účinnost je založená na principech Tradiční čínské medicíny a podělím se s Vámi, jaká byla moje cesta ke zdravé hormonální soustavě.

Nemusíte nic kupovat, přijměte tuto přednášku jako pozvánku k inspiraci.

Dobrovolný příspěvek pro přednášející a prostor konání je 250 Kč.

Sdílet událost

bottom of page