top of page
mandala (1).png

Gravid jóga

Aktuálně pracuji s těhotnými buď formou individuálních setkání anebo formou kurzů po pěti 90ti minutových setkáních, a to:

  • Gravid jóga - pozornost věnujeme zpomalení, zklidnění a vědomému naslouchání vlastního těla. Protahujeme, uvolňujeme a prozkoumáme tělo v jeho novém stavu. Vycházím z učení Gravid jógy dle Petry Bzirské a práce s PSOATEM.

  • Gravid jóga pro páteř a bederní svaly - zaměřujeme se na vnímání vnitřního prostoru, oživení nervové soustavy a  nastartování samoléčivého potenciálu a víry ve svoje tělo a jeho procesy. Vycházím z učení Školy bederních svalů, práce s hlasem, inspirováno volně Continuum movement a práce s PSOATEM.

Zaměřuji se na celkovou harmonii těla i mysli. S vlídností se věnujeme prevenci ochabnutí svalů, správného držení těla, výskytu křečových žil a otoků nohou. Naučíme se vnímat vědomě svoje tělo, správně dýchat po dobu těhotenství a připravovat se na porodní dobu. Cílem těchto setkání je udržení psychické pohody maminek po celou dobu těhotenství i po porodu.

Kurz obsahuje vždy tématické povídání a sdílení a součástí je delší relaxace s vonnými oleji.

Tato setkání jsou zaměřená na celé období těhotenství po 12. týdnu.

bottom of page