top of page

Osobní kakaová ceremonie
- osobní kakaový rituál

Kakaové rituály ve společnosti existují již tisíce let. Pocházejí z mayských a aztéckých tradic ve Střední a Jižní Americe, kde se používají k duchovním, léčivým a ceremoniálním účelům pro vnitřní probuzení a tvůrčí vedení.

Při kakaové ceremonii pijeme kakao, abychom se znovu spojili s naší vnitřní božskou esencí 🙏.

 

Osobní ceremonii můžeš využít k duchovním, léčivým a ceremoniálním účelům, pro vnitřní probuzení a tvůrčí vedení. Ceremoniální kakao je lék – sagrada medicina a je mostem k otevření srdce a propojení se se svojí duší a jejími záměry v této inkarnaci. Při obřadu nás provázejí božstva, zejména….IX CACAO, IX QANIL, IX TOJ.

A také spirity posvátných a ceremoniálních míst, spirity žijících duší lidí, zvířat i rostlin, ale i duší z druhého břehu.

Meet The Team

Jaký je obvyklý průběh kakaového rituálu?

 

Jde zejména o držení posvátného prostoru a propojení se s energií daného dne dle mayského kalendáře a také energií, kterou si duše účastníka zvolila.

  • Vytvoření posvátného prostoru s mini oltářem.

  • Očista prostoru a účastníků pomocí vykuřovadel nebo čerstvých bylin.

  • Otevření kruhu – sdílení jména, záměru, úmyslu.

  • Servírování kakaa, napojení na ducha rostliny, vzdání úcty a respektu, požehnání. 

  • Vědomé pití kakaa s vizualizací a napojením na záměr.

  • Dech, meditace, vibrace zvuku, hudba, pohyb – vždy se ukáže, jaký nástroj nebo formu meditace použiji, aby zesílil a projevil záměry vytvořené účastníky.

  • Uzavření ceremonie závěrečnou modlitbou a poděkování  - je to důležitá součást obřadu, který vyzývá k integraci hlubokých prostorů, které ti kakaito pomohlo odhalit nebo prožít během meditace. Pokaždé se děje intuitivně něco jiného.

Kakaový rituál poskytuje příležitost poskytnout si bezpečný prostor a okamžik zastavení, odpojení od externího světa a za podpory jemného vedení kakaa se ponořit do nitra nás samotných, napojit se na své podvědomí a na svou intuici.

Kakao je mocná medicína, která nám pomáhá uvolnit emoční bloky, které nám již nejsou ku prospěchu, najít odpuštění a soucit s námi samotnými i k ostatním, a ukazuje nám cestu vpřed, k překonání strachu z nezbytných životních změn. Kakao ti pomůže měnit zajeté vzorce, zvědomit si je a začít s nimi pracovat.

Kakao nám umožňuje spojit se s potlačenými a neprožitými emocemi, automatizovanými vzorci chování, zvyky a závislostmi, které máme zakořeněny hluboko v podvědomí a bezpečně je vypustit a uvolnit.

Cocoa Bean

Kakao ti pomůže poznat svoji pravdivou

( pravou, opravdovou ) duchovní podstatu

a propojit se se svými dary.

1R2A4591-Edit.jpg
bottom of page