top of page

RAINDROP - dešťové kapky

RainDrop - terapeutická technika Dešťové kapky je technika s vůní bylin, silnou terapeutickou hodnotou a zároveň jemná jako peříčko .

Technika Raindrop je účinnou a neinvazivní metodou, která využívá antivirových, antibakteriálních a protizánětlivých vlastností esenciálních olejů oregána, tymiánu, bazalky, cypřiše, libavky, majoránky, směsi Aroma Siez a máty peprné. Všechny oleje i původ techniky je z dílny firmy Young Living, která se inspiruje spojením síly esenciálních olejů terapeutické kvality, akupresurních a masážních technik pocházejících od Mistrů z Tibetu a od severoamerických Indiánů kmene Lakota .

 

Raindrop napomáhá tělu udržet, popřípadě obnovit přirozený tvar páteře. Využívá se i k léčbě potíží, které nejsou přímo spojeny s problémy se zády, například při infekci dýchacích cest, zažívacích obtížích, hormonálních problémech nebo nedostatečné funkci jater.

Kapání kapek esenciálních olejů z výšky zhruba 10 cm, tedy imitace dešťových kapek, na záda působí jako neinvazivní terapie zaměřená na latentní patogeny uložené podél páteře. Dochází tak ke zmírnění symptomů skoliózy, kyfózy a dalších onemocnění zad a zároveň posilujeme imunitní systém.

Technika Raindrop je účinnou a neinvazivní metodou, která využívá antivirových, antibakteriálních a protizánětlivých vlastností esenciálních olejů oregána, tymiánu, bazalky, cypřiše, libavky, majoránky, směsi Aroma Siez a máty peprné. Všechny oleje i původ techniky je z dílny firmy Young Living.

Raindrop napomáhá tělu udržet, popřípadě obnovit přirozený tvar páteře. Využívá se i k léčbě potíží, které nejsou přímo spojeny s problémy se zády, například při infekci dýchacích cest, zažívacích obtížích, hormonálních problémech nebo nedostatečné funkci jater.

​Jak probíhá RAINDROP?

  • Vstupní diagnostika, konzultace zdravotního stavu, povídání s klientem.

  • Naladění na společnou energii ( esence směs White Angelika - ošetření aury a energií, směs Valor - pomáhá tělu obnovit rovnováhu a vyrovnat kostru a páteř.

  • Aplikace všech esencí postupně do chodidel.

  • Následně kapání všech esencí postupně z výšky zhruba 15 cm na záda klienta a velmi jemná aplikace vnější stranou prstů od oblasti beder nahoru podél obratlů, směrem vzhůru po zádových svalech, přes ramena ke krku.

  • Každá esence má svoji aplikační techniku.

  • Přikládání horkého ručníku na chodidla a záda k propojení všech energií .

  • Posledních 10 minut patří závěrečné relaxaci

  • Oleje působí ještě několik dní PO ...., během nichž probíhá léčení a vyrovnávací proces.

 

KONTRAINDIKACE: těhotenství, kojení, hypertenze, epilepsie, roztroušená skleróza. 

​​

esence.png

ESENCE

jejichž dary využívám, jsou všechny z dílny Young Living a mají silný terapeutický přesah.

VALOR

valor.png

vyrovnává energie a navozuje pocity odvahy, sebedůvěry a sebeúcty. Pomáhá tělu obnovit rovnováhu a vyrovnat kostru a páteř.

TYMIÁN

tymián.png

má dar antimikrobiálních a antivirových účinků na naše tělo. Pomáhá při infekčních nemocech, kardiovaskulárních onemocněních, Alzheimerově nemoci a žloutence. Vůně může pomoci překonat únavu a vyčerpání po nemoci.

OREGÁNO

oregano.png

stimuluje imunitní systém, má protivirové, antibakteriální, protiplísňové a antiparazitické účinky. Užívá se při revmatismu a artritidě, infekcích dýchacích cest, tuberkulóze a trávících potížích. Vůně navozuje pocit jistoty.

bazalka.png

BAZALKA

je protizánětlivá, pomáhá při zažívacích problémech, svalových křečích, bolestech hlavy a psychické únavě. 

cypris.png

CYPŘIŠ

antibakteriální, antimikrobiální, ulevuje při artritidě, zánětu průdušek, oběhových problémech, křečích a parazitech.

LIBAVKA

Návrh bez názvu.png

pomáhá mimo jiné při artritidě a revmatismu, svalové a nervové bolesti, zvýšeném tlaku, arterioskleróze

MAJORÁNKA

majoranka.png

pomáhá při uvolnění svalů a relaxaci při bolestech svalů a nervů, hlavy, problémech oběhového systému, infekcích dýchacích cest, menstruačních problémech a premenstruálním syndromu, křečích a zadržování tekutin. Její vůně má blahodárné účinky na nervy.

AROMA SIEZ

aroma.png

je relaxační směs k hlubokému uvolnění svalů a zmírnění bolesti zejména po sportovních výkonech, po cvičení nebo na konci dne pro uklidnění hlavy, krku a pro unavené nohy.

máta.png

MÁTA

je účinně protizánětlivá, protinádorová, protiparazitická (červi), protibakteriální, protivirová, protiplísňová. Používá se na revma a artritidu, respirační infekce (pneumonie, tuberkulóza atd.), virové a mykotické infekce, afty, trávicí potíže, bolesti hlavy, nevolnost, kožní problémy (svědění kůže, křečové žíly, ekzémy, lupénka, dermatitida), skoliózu, ústřel, bolesti zad. Její vůně povzbuzuje vědomou mysl, udržuje bdělost a zlepšuje koncentraci.

IMG-20231105-WA0011.jpg
IMG-20231105-WA0016.jpg
bottom of page