top of page

Somatické léčení-body mind centering

Intenzívní proces prozkoumávání a sebe-objevování. Je to cesta hluboko do našeho vnitřního a vnějšího světa v propojení hlubinných průzkumů s mikrokosmosem a jeho propojení s makrokosmem neboli Universem.

Cílem této praxe je otevřít naplno potenciál každé lidské bytosti, obnovit spojení s naší esenciální přirozeností a uplatnit tyto vnitřní objevy v reálném životě. Pomocí tohoto systému  léčení budeme prozkoumávat mnoho stránek naší bytosti, propojíme ducha a hmotou, mysl a pamětí těla, vibrace zvuku s prouděním životadárné energie těla. Sblížíme se se svou duší, s principem života a tvoření.  Propojení v energetickém poli a naladění se na svoji opravdovou frekvenci za pomoci vibrací vlastního hlasu nás podpoří na vnitřní a vnější cestě objevování.

V našich nejhlubších vrstvách se skrývá potenciál nevědomí, hluboko uložených zatuhlých emocí, ztvrdlých průběhem toho, jak životem procházíme. Hojně budeme využívat kromě jemného pohybu až ne-pohybu i vibrace vlastního hlasu, což rozproudí terapeutický léčivý potenciál. Hlas nám zprostředkuje zprávu o míře strnulosti, sevření, nekomunikace směrem ven i dovnitř. A bude to i náš hlas, kdo bude rozvíjet kapacitu naší bytosti a pomůže vibrací uvolňovat a léčit v hlubinách našich těl. Pracovat budeme zejména na uvolnění a prodloužení PSOATU.

JAK TO PROBÍHÁ?

Na začátku naladíme společně bezpečný prostor pro všechny otázky, nejistoty, zážitky a zkušenosti. Vyslovíme záměr takového sekání v aktuálním znění po krátké úvodní meditaci.

Následná práce bude propjením koučovacích dovedností s jógovou terapií traumatu, čakrové harmonizace, práce s léčením vibrací zvuku, inspirací v pohybu nám bude Continuum movement, jóga, hlubinné léčení svalů, kostí a orgánů a meditace, práce s hlasem  dechem a v neposlední řadě aromaterapii.

PRO KOHO JE TATO PRAXE VHODNÁ?

Pro osoby s bolestí těla a/nebo duše, pro lidi zaseknuté na bodě, ze kterého se nemohou posunout, pro ty, kteří se nebojí experimentovat a chtějí se posunout na cestě osobního poznání.

Vycházím z učení  a studia zejména:

Školy bederních svalů, Psoas a pánev, Vědomí kostí  - Michaela Cusanová

Práce s psoatem - Liz Koch

Continuum movement - Michaela Cusanová, Sylvain Meret

Jógové terapie traumatu - Astrea Sarah

Energetická harmonizace čaker, čakra jóga - Barbora Hu

Reichovy charakterové typy - Mona Lisa Boyesen

Probuzení posvátného těla - Anaya Sophia

a svojí sebezkoumací praxe.

Tantra a Kosmický tanec tandava - Daniel Odier

Kraniosakrální terapie a biodynamický přístup, práce s energií - různí učitelé

relaxační pozice.jpg
bottom of page