top of page
11.png

Transformační koučování

Koučovacím otázkováním, nacitěním, zrcadlením a odhalením skrytých programů vám pomůžu postupně rozklíčovat, co v životě potřebujete změnit, abyste dosáhli stavu, po kterém toužíte. 

Postupné kroky si sami uvědomíte, společně je pak nastavíme a uděláme plán, jak nastartovat změny v chování, fungování a celostním přístupu v tom, co potřebujete transformovat.

 

Řešení ale najdete sami, to znamená, že vás trochu potrápím s hledáním vlastní cesty. Většinou jsou klienti po té hodince koučinku unaveni, ale stojí to za to – objevíte obrovskou vnitřní motivaci.

Poslední roky se specializuji na zdravotní potíže, autoimunitní a psychosomatické projevy těla, to mne hodně baví a spolu s aromaterapií mám velmi dobré výsledky, pokud klient udrží svůj vítr v plachtách, tedy to znamená, že se nenechá opět vtáhnout do starých zajetých kolejí. Velmi důležité je, abychom spolu nastartovali klientovu vnitřní autoritu, se kterou potřebuje být v kontaktu a s její energií tvořit změny a stát se tak tvůrcem nebo tvůrkyní svého života.

Nejste z Prahy a okolí? Nevadí. Spousty klientů koučuji on line. Funguje to úplně stejně.

Také vyjíždím do jiných míst, a to Jihlavy, Hradce Králové a Tábora.

Mrkněte na termíny, kdy pracuji jinde než v Místečku inspirace.

 

Jak to probíhá, než se rozhodnete jít cestou koučinku se mnou?

  1. Oslovíte mne.

  2. Dohodneme si vstupní sezení, kde popovídáme o tom, co potřebujete řešit, udělám vám ukázku koučovacích otázek, abyste věděli, jak to působí a funguje. Toto sezení je zdarma a trvá zhruba 30 min.

  3. Pak teprve se rozhodnete, jestli se mnou chcete pracovat na svém transformačním tématu nebo zdravotním problému.

  4. Na koučink je nutné si domluvit termín individuálně a je dobré si uvědomit, že je potřeba kontinuální práce na dlouhodobé úrovni. Někteří klienti se mnou pracují několik let a stále pokračují. Třeba ne na měsíční bázi, ale třeba jednou za tři měsíce uděláme tzv. udržovačku systému ;)

  5. Některá témata začínáme terapií a pak teprve jdeme na koučování.

Více informací najdete na mém webu www.jsemkouc.cz

bottom of page