top of page
509835_maysky-kalendar-kalendar-mayove-v0.jpg

O MAYSKÉ KOSMOLOGII

Mayskou kosmologií provázím

díky spojení se a učení s mojí drahou průvodkyní Mabel Flores. Společně provádíme meditačními  audio dílnami. Takové ladění se na mayský kalendář přináší self - terapeutickou rovinu do našich životů, začneme žít více v přítomnosti a vědomí toho, co nám každý den nese za podporu i výzvu. Meditační dílny mají unikátní metodologii, kterou Mabel vyučuje už 30 let. V každé z nich vidíme, jak se účastníci posouvají a navyšují svoje vědomí a energii ve svých životech.

Mayská kosmologie nám dopřává ladit se na energii každého dne, na jeho zvířecí průvodce a jejich fungování v přírodě. Také se můžeme ladit na tyto energie díky svému tělu a jeho tělesných portálech pro tyto energie, kde se nimi můžeme potkat.

Už teď se můžeš zkusit ladit na každý den. Prozkoumej 20 posvátných mayských kódů den po dni, které tvoří jeden mayský měsíc.  KLikni 

  20 posvátných mayských kódů 

Pokud vás MAYSKÁ KOSMOLOGIE zajímá, 

přidejte se do naší FB skupiny CESTY ROZVZPOMENUTÍ DUŠE

IMG-20220817-WA0013.jpg
knihy2.jpg
20220504_175726.jpg

Díky mým průvodcům z Guatemaly tata Izaias a nana Isabel, jejich zasvěcení a požehnání pro KAKAOVÉ CEREMONIE, mohu provázet kakaovými ceremoniemi.

 

Rituály, ceremonie, spojení s posvátnou medicínou kakaa a mayská kosmologie mi pomáhají v propojení s mojí esencí, ukotvení se v běžném životě a znovu spojení s Matkou Zemí, naší pravou matkou. 

 

               KAKAO JE MOSTEM DO SRDCE.

Pokud vás zajímají KAKAOVÉ RITUÁLY  nebo se chcete dozvědět o nich více 

bottom of page