top of page
Obrázek WhatsApp, 2023-10-04 v 21.42.55_9e38a8d5.jpg

POSVATNY KALENDAR QUICHE

Kosmická regulace.

Kořeny. Podpora a kanál.

Série 22 meditací

Míra posvátného času, CHOLQU'IJ HAAB, se inspiruje lidskou bytostí a bere ji jako svoji hlavní referenci.
Týden Maya Quiché má 13 dní, protože lidé mají 13 hlavních nosných kloubů v těle.
Měsíc Maya Quiché má 20 dní, jako my lidé máme 20 prstů.
Rok Maya Quiché má 260 dní, což je doba lidského těhotenství, od početí do porodu.
V tomto čase uzavíráme další roční cyklus o 260 dnech a toto uzavření se projevuje v našem hlubokém Bytí, na molekulární úrovni, protože Posvátný kalendář Maya Quiché nás vede k propojení se s mírou času, která je skutečná a obývá v celé přirozenosti naší milované Matky Země.

TENTO CYKLUS SE PROJEVUJE UVNITŘ NÁS I VNĚ NÁS.

Když s ním pracujeme vědomě, plyneme ve dnech snadněji a s větší lehkostí přijímáme jejich poselství. Anebo raději obýváme ČAS daný společností, náboženstvím, nějakou cizí vnější motivací, která nevychází z našeho vnitřního Vesmíru a tak prožívání na Zemi může být stále náročné a bolestivé? Když vědomě proudíme se spiritem každého dne, otevíráme se skutečné bráně moudrosti.
Mayská kosmologie nám dopřává ladit se na energii každého dne, na jeho zvířecí průvodce a jejich fungování v přírodě. Také se můžeme ladit na tyto energie díky svému tělu a jeho tělesných portálech, kde se nimi můžeme potkat.
Takovéto ladění se na energii každého dne přináší self - terapeutickou rovinu do našich životů, začneme žít více v přítomnosti a vědomí toho, co nám každý den nese za podporu i výzvu.
Tyto dílny s Mabel mění absolutně vnímání času a vnímání událostí vnějšího světa v nás samotných. Budeme sdílet (v noci nebo brzo ráno) Audio meditacé vedené mayskou astroložkou Mabel Flores. Já provázím českou skupinku meditacemi v českém jazyce, obohacené mými vhledy. 

 

Metodologie meditační dílny autorky Mabel Flores:

 

  • Včas dostanete instrukce a doporučení na přípravu meditačního prostoru = místa, kde tento světelný úkol budete vykonávat a také doporučení, jak pracovat s meditacemi v průběhu společného procesu, abyste tuto energii co nejlépe pro sebe využili v běžném životě.
  • Denně ( většinou ve večerních hodinách předešlého dne pro další den ) obdržíte link na audionahrávku v soukromém Whats App skupině spolu se studijními texty, doporučeními pro daný den, obrazovými materiály, podpory průvodkyň ve skupině  a mnoho dalšího.....
  • Vše potřebné k dalšímu dni budeme sdílet (v noci den předem nebo brzo ráno), aby každý mohl kdykoli vstane, začít svůj den s touto prastarou moudrostí.
  • Meditace si můžete poslouchat a pracovat s nimi kdykoli během daného dne v pohodlí a čase, který je pro vás ideální.
  • Otevřeme skupinový Whats App, abyste mohli komentovat svůj proces a ptát se na to, co potřebujete.

 

 

 

bottom of page