top of page
mandala (1).png

Moje služby

Pravidelná praxe je nejvíc, získáte techniky, které pak můžete praktikovat a zkoušet doma. Je nás maximálně 10.

Přidej se k nám.

Individuální setkání, kdy společně popovídáme o tom, co potřebujete řešit a postupně se dostáváme otázkami hlouběji do problému.

Začneme vybírat aromaterapeutickou esenci. Zjisti více.

Pravidelně se můžeme potkat na workshopech různého zaměření. Jukněte, co už jsme si užili v minulých letech a 

Sledujte novinky.

Nahlédnout do událostí minulých je velmi léčivé a dovolí nám pochopení starších traumat. Někdy zahlédneme i minulé životy a můžeme pochopit a konzultovat svůj vývojový úkol na Zemi a dopracovat se karmickému vyvážení naší duše.

Zjisti více.

Kranio je jemná dotyková metoda pro maximální uvolnění klienta. Ladíme pulzaci mozkomíšního moku a poskytujeme tělu léčení na nejhlubší rovině. Zjisti více.

Dohodneme se s klientem dle potřeby, ale zároveň využívám aromaterapii, dechové techniky, Kraniosakrální nebo biodynamické přístupy, nebo jógovou terapii traumatu, či regresní techniku apod…. naprosto šité na míru danému okamžiku.

Zjistit více.

Více se dozvíte na mých stránkách věnovaných jen koučinku.

Kakaové ceremonie pomáhají nám najít propojení s naší duší, zažít klid, ukotvení se a znovu spojení s Matkou Zemí. Říká se, že kakao je cestou nebo mostem do srdce.

Můžete si objednat individuální ceremonii nebo ve dvojici či skupince nebo přijďte někdy na některou otevřenou ceremonii do Místečka. Zjistit více.

Bylinná ženská vaginální napářka je zároveň meditace i terapie a zprostředkuje vám termoterapeutický, hydroterapeutický, fytoterapeutický a aromaterapeutický zážitek.

Zjisti více.

Kranio ošetření u dětí trvá 20 – 30 minut, protože jsou mnohem otevřenější a citlivější. Reagují rychleji. Delší ošetření by mohlo zahltit jejich systém a to není žádoucí.


Na setkání dítě doprovází rodič. Pokud je dítě malé, jste po celou dobu na ošetření spolu s ním a můžeme si povídat o tom, co se provádí, můžete dítě držet, chovat, jakkoli podpořit. Zjistit více.

bottom of page